تبلیغات
قیمت گچ سمنان درب کارخانه - کارخانه تولید گچ ساختمانی - مطالب بهمن 1388
گچ ساختمانی
26 بهمن 88 ساعت 10:37 | نوشته ‌شده به دست گچ سمنان | ( نظرات )

گچ ساختمانی

گچ از جمله مصالحی است که در صنایع ساختمان سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به علت ویژگی هایی که دارد از زمانهای قدیم در امر ساختمان سازی مورد مصرف داشته است.  در بسیاری از ساختمانهای قدیمی مخصوصاً در دوران صفویه که اغلب آنها در اصفهان موجود می باشد گچ نقش مؤثری داشته و گچ بری های بسیار زیبایی از آن دوران باقی مانده است.  گچ به علت خواص خود از اولین قدم درایجاد یک بنا که پیاده کردن حدود زمین می باشد و با اصطلاح برای ریختن رنگ اطراف زمین مورد نیاز می باشد و همچنین تا آخرین مراحل بنا که سفید کاری و نصب سنگ است باز هم گچ مورد نیاز است و حتی در نقاشی ساختمان هم از گچ استفاده می نمایند. ..................... همکاران گرامی جهت خواندن ادامه مطلب میتوانید بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید

ادامه مطلب
برچسب‌ها: گچ ساختمانی ,

فرایند تولید گچ قالبسازی
4 بهمن 88 ساعت 10:37 | نوشته ‌شده به دست گچ سمنان | ( نظرات )

در این فایل شما میتوانید به طرح توجیهی ساخت و تولید یک کارخانه گچ مخصوص قالبسازی دسترسی پیدا کنید. با کلیک برروی آدرس زیر عملیات دانلود (ذخیره سازی) به صورت خودکار انجام میشود.

 http://www.icm.gov.ir/filepooldownload-fa-165.html

همچنین به زودی فرایند تولید گچ ساختمانی نیز بر روی وبلاگ قابل دسترسی خواهد بود. همکاران عزیز جهت دریافت آنالیز استاندار گچ ساختمانی میتوانند به صفحه زیر رفته و استاندار شماره 1-12015 را از سایت مورد نظر دانلود نمایند. در این صفحه شماره استاندارد مورد نظر را وارد کرده و پس از یافتن نتیجه توسط سایت اقدام به دانلود نمودن آن میکنیم.

توجه کنید که فقط شماره استاندارد را وارد نمایید

http://www.isiri.org/UserStd/StdSearch.aspx

همچنین برای دانلود خودکار این استاندارد میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.isiri.org/std/12015-1.pdf

-------------------- 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :